پیوندها
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار > اخبار مرکز 


  چاپ        ارسال به دوست

نخستین رویداد ملی کسب وکار در حوزه فناوری فضایی برگزار شد

این رویداد با مدل بازی‌سازی، فرآیند توسعه کسب و کارهای نوپا را درمدت زمان ۴ روز شبیه‌سازی کرده و طی آن شرکت‌کنندگان در یک محیط پویا و بانشاط طی یک بازی طراحی شده جذاب، علاوه بر فراگیری آموزش‌های لازم برای توسعه کسب وکار مبتنی بر ایده‌های خود، باچالش‌های مختلفی که در واقعیت برای تجاری‌سازی خدمات یا محصولات جدید فناورانه با آن مواجه خواهند شد، آشنا شدند و با کمک مربیان کار آزموده طرح خود را برای ارائه به سرمایه‌گذاران و نهادهای حامی کارآفرینی کشور آماده کردند.

در این رویداد تیم‌های برتر نوآوردگاه علاوه بر دریافت جایزه نقدی امکان معرفی به مراکز شتاب‌دهی و مراکز حمایتی را داشتند تا در آنجا با استفاده از تسهیلات و امکانات آزمایشگاهی، خدمات آموزشی و مربیان کارآزموده، ایده‌های خود را تحقق بخشند.

مخاطبان نوآوردگاه صاحبان ایده‌های فناورانه علاقه‌مند به شروع کسب وکار، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان همه مقاطع رشته‌های علوم مهندسی، علوم پایه، علوم مدیریتی و اقتصاد و سایر علاقه‌مندان به کارآفرینی و ارزش‌آفرینی در کشور بودند.

اولین رویداد ملی کارآفرینی با کاربردهای عمومی فضا با عنوان «نوآوردگاه» امروز با هدف توسعه کسب‌وکارهای نوپا در حوزه فناوری فضایی، ترویج و ترغیب علاقه‌مندان به نوآوری و کارآفرینی در حوزه فضایی کشور و حمایت از توسعه کسب وکارهای نوپا (استارتاپ‌ها) با استفاده از کاربردهای عمومی فضا و دروازه ورود ایده‌ها و طرح‌های فناورانه به مرحله جذب سرمایه‌ و توسعه فناوری و کسب ‌وکار در جهت اشتغال‌زایی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان خلاق کشور برگزار شد.

پس از ارزیابی ارائه‌ها به تیم‌‌ برگزیده جوایزی اهدا شد و همچنین تیم ‌های برتر فرصت معرفی به سرمایه‌گذاران و جذب سرمایه را نیز خواهند داشت.

۱۱ گروه از بین شرکت کنندگان به مرحله نهایی راه پیدا کردند که در آخرین روز ۲۹ بهمن ماه، گروه ها طرح های خود را ارائه کرده و داوران سوالاتی را در راستای طرح هر تیم مطرح کردند.

گزارش تصویری نوآوردگاه


١٣:٢٠ - يکشنبه ١ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٢١٧٣٩    /    تعداد نمایش : ٧٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: