پیوندها
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

قدرتمندترین موشک تاریخ با موتور RS-25 ناسا پرتاب می‌شود

ناسا در تاریخ 25 جولای یکی از موتورهای RS-25 خود را آزمایش کرد. قرار است قدرتمندترین موشک تاریخ در سال 2019 با این موتور به فضا پرتاب شود. موتور RS-25 ناسا یک موتور معمولی نیست بلکه یک موتور موشک است که به وسیله آن قدرتمندترین موشک تاریخ (سیستم پرتاب فضایی SLS) در سال 2019 به فضا پرتاب خواهد شد. این...

ناسا در تاریخ 25 جولای یکی از موتورهای RS-25 خود را آزمایش کرد. قرار است قدرتمندترین موشک تاریخ در سال 2019 با این موتور به فضا پرتاب شود.
موتور RS-25 ناسا یک موتور معمولی نیست بلکه یک موتور موشک است که به وسیله آن قدرتمندترین موشک تاریخ (سیستم پرتاب فضایی SLS) در سال 2019 به فضا پرتاب خواهد شد. این سومین آزمایش موفق موتورهای RS-25 ناسا بود. زمانی که SLS راه‌اندازی شود، چهار موتور RS-25 و همین‌طور دو تقویت‌کننده موشک جامد به آن کمک خواهند کرد تا آن را بلند کنند.
این موشک در مجموع، نیروی پرتابی معادل 8 میلیون پوند (بیش از 3 هزار و 600 تن) تولید می‌کند و این امر به آن، امکان جابجایی وزنی معادل 11 فیل آمریکایی به فضا را خواهد داد. همچنین قدرتمندترین موشک تاریخ می‌تواند روزی برای ارسال نخستین فضانوردان به مریخ مورد استفاده قرار بگیرد. این ماموریت برای انجام به منابع بسیار زیادی نیاز دارد و راه‌اندازی این موشک می‌تواند خدمات زیادی به صنعت هوا و فضا کند.


١٤:٣٠ - چهارشنبه ١١ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦٣٢٩    /    تعداد نمایش : ٥٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: